Leírás

Feladatok:
 támogatás a CLA és A osztályok minőségirányításában
a jármű beszállítói hibáinak felismerése-értékelése és dokumentálása
támogatás a problémamegoldási folyamatokban
a blokkolt alkatrészek elemzése és dokumentálása a QM elemző csoportjával
elindítani és nyomonkövetni a válogatást és az utómunkálatokat

Elvárások:
 Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Felsőfokú, szakirányú tanulmányok (gépészet, elektrotechnika, járműtechnika és hasonló specializációk)
Középfokú aktív német és/vagy angol nyelvtudás
SAP ismerete előny
MS Office felhasználói szintű ismerete
Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. jelenleg már több, mint 4000 munkavállaló számára biztosít munkahelyet. Az elmúlt években számtalan fontos mérföldkő volt gyárunk életében, ezek közül is a legfontosabb, hogy 2018 őszén legördült a gyártósorunkról az 1.000.000. "Made in Kecskemét" autó, egy fehér A-osztály. A Mercedes-Benz honosította meg a duális képzést hazánkban. Kompakt autó gyárunkban az első Magyarországon is gyártott termékünk a B-osztály volt, amelyet 2013-ban a 4 ajtós CLA Coupe, majd 2015-ben Shooting Brake követett. Az A-osztály gyártását 2018 tavaszán kezdtük meg,  és ugyanebben az évben kifutott termékpalettánkról a B-osztály. Külön büszkeségünk, hogy  a CLA és a CLA Shooting Brake-t kizárólag Kecskeméten gyártjuk az egész világ számára.

Bérezés: Megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Német