Szeretnél suli mellett zsebpénzt keresni és ráérsz heti minimum 16 órában dolgozni Ferihegyen vagy Biatorbágyon? Könnyű, csomagrendező diákmunkát kínálunk.
Heti 16 óra munkával, bérbesorolástól függően 116.000 forintot is kereshetsz egy hónapban.

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • betöltött 17. életév
  • MS Office (Excel, Word) alapszintű ismerete

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • szkennelés
  • csomagok felcímkézése
  • csomagok vonalkódjának leolvasása
  • szortírozási folyamatokban való részvétel
  • kisebb dobozok pakolása, rendezése a raktárban

Amit kínálunk:

  • bruttó 1577-1941 Ft/óra diákbér
  • hetente készülő új beosztás, órarendedhez igazítva
  • jó hangulatú, fiatal csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • gyors fejlődési lehetőség, rövid idő alatt csoportvezető vagy koordinátor lehetsz
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel.

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig, heti min. 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz, bármely napszakban, a saját időbeosztásodra szabva
  • heti min. 16 órában végezhető diákmunka, ez lehet vegyesen délelőtt és délután is
  • Délelőtti munkavégzés: hétfő: 5:45-10:15, keddtől péntekig: 6:45-11:15 között végezhető
  • Napközbeni munkavégzés: hétfőtől péntekig, 07:00-15:00 vagy 13:00-21:00 között végezhető
  • Délutáni munkavégzés: 16:30 és 22:00 között végezhető, havi minimum 2 csütörtöki és 2 pénteki nap vállalása

Munkavégzés helye:
A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren dolgozhatsz, ahova a Nyugatiból vonattal kb. 20 perc alatt eljuthatsz. Ha a Nyugati nem esik útba, akkor Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokon szintén felszállhatsz a reptérre tartó vonatra. A budapesti BKK bérleted érvényes erre a távolságra! Továbbá Biatorbágyon a cég másik telephelyén is van lehetőség a munkavégzésre!

Előnyök:

  • raktári munkakörben szerzett tapasztalat
  • azonnali munkakezdés

Jelentkezz: https://bit.ly/30e5pwC

Mind-Diák Szövetkezet - TNT

A TNT Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége. A 18. kerületi modern logisztikai központjában történik a küldemények precíz kezelése, rendszerezése. Folyamatosan bővülő csapatukba várják a lelkes diákok jelentkezését, csatlakozz Te is a csapathoz!

Bérezés: 116.000 Ft/hónap (heti 16 óra)