Leírás

Feladatok:

  • egyéni pszichológiai tanácsadási nyújtása magyar és nemzetközi egyetemi hallgatók részére
  • pszichoedukációs képzések tartása egyetemisták és alumnik számára
  • kapcsolódás a további szolgáltatási területekhez: készségfejlesztő és önismereti tréningek tartása, karriertanácsadás, esélyegyenlőségi feladatok
  • mentális egészséget támogató program kidolgozása
  • hallgatói támogatási rendszer felépítése; kortárs segítőcsoport kiépítése
  • kapcsolattartás szakmai partnerekkel
  •  alumni mentorprogram támogatásban és szervezésében való részvétel
  • a területhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása

Olyan új csapattagot keresünk, aki a pszichológiai szakmai munka mellett, nyitott változatos feladatokra, valamint a karriertanácsadási tevékenységek végezésre.

A jelentkezéshez szükséges feltételek:

  • okleveles pszichológus
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • MS Office (O365) erős felhasználó szintű ismerete
  • minimum 1-3 év munkatapasztalat
  • nyitott, rugalmas, pozitív hozzáállás
  • szakmai elkötelezettség és belső motiváltság

Előnyt jelent:

  • felsőoktatásban szervezett munkatapasztalat
  • karriertanácsadásban szervezett tapasztalat, vagy érdeklődés a terület iránt
  •  csoportos tanácsadásban/tréningtartásban szerzett tapasztalat
  •  angol nyelvű tanácsadási tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
  •  jó kommunikációs készség,
  • precíz munkavégzés

Küldd el jelentkezésed az karrier@mome.hu email címre, melyben tárgyként kérjük, tüntesd fel a pozíció megnevezését.

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) legfőbb értéke több mint 144 éves fennállása óta a világra nyitott szemlélete, melyben egyaránt helyet kap a hagyomány tisztelete, és a fejlődést kereső, azt előmozdító magatartás. Küldetésünk, hogy a művészet és a design eszközrendszerével megoldásokat keressünk korunk kihívásaira, együttműködve más területek képviselőivel. A MOME célja, hogy 2030-ra Közép-Európa vezető kreatívipari és innovációs műhelye legyen. Öt éve adták át az új campust a Zugligeti úton, melynek köszönhetően a MOME Európa egyik legmodernebb felsőoktatási intézményévé lépett elő.

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Szak:
Pszichológia