Feladatkörök:
Háromféle képzési terület közül választhatsz. A program sikeres teljesítése után érdeklõdésed és készségeid alapján a számodra legmegfelelõbb csapatba kerülsz.
• Alkalmazásfejlesztési irány, ahol szofterfejlesztési technológikról tanulhatsz;
• Infrastruktúra irány, ahol hálózatokkal, operációs rendszerekkel és adatbázisokkal ismerkedhetsz, • üzleti adatelemzõ irány, ami adatelemzési és adattudományi készségek elsajátítására biztosít lehetõséget.

Téged keresünk, ha:
• Befejezett vagy végzéshez közelálló egyetemi tanulmányokat folytatsz informatika, matematika, fizika vagy mérnöki területen,
• Jó kommunikációs készséggel rendelkezel angol és magyar nyelven, írásban és szóban egyaránt (minimum közép szintû angol),
• Alkalmazásfejlesztõi irány: ismersz legalább egy OO programozási nyelvet (Java, C#, C++),
• Infrastruktúra irány: Windows vagy Linux/Unix tudásod mellé hálózati ismeret is társul,
• Üzleti adatelemzõ irány: magabiztos szoftverfejlesztõi vagy infraktúrális ismeretekkel rendelkezel.

Morgan Stanley

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment területen. Munkatársaink a világ 42 országában található több mint 1300 irodánkban dolgoznak. A Morgan Stanley 2006-ban nyitotta meg ügyviteli és informatikai szolgáltató központját Budapesten. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti tevékenységeinek támogatása pénzügy, informatika, matematikai modellezés, hitelkockázat-és piacelemzés, értékpapír kereskedés jogi dokumentáció területeken.

Bérezés: N/A