A Pro Progressio Alapítvány a Morgan Stanley támogatásával pályázatot hirdet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, az Eötvös Loránd Tudományegyetem, a Pázmány Péter Egyetem és az Óbudai Egyetem BSc és MSc hallgatói részére.

Az ösztöndíj összege: havi 30.000 Ft, 5 hónapon keresztül.

Elvárások a pályázó felé:
• érvényes hallgatói jogviszony,
• legalább egy feltétel teljesítése az alábbiakból:
       o tanítási, szakkörvezetési tapasztalat,
       o OKTV vagy TDK helyezés,
       o oktatói ajánlás,
• részvétel a Bolyai János Matematikai Társulat középiskolai szakköreinek megtartásában, informatika, programozás és alkalmazott matematika tárgykörben, a 2022/2023-as tanév I. félévében (a tanításért a Bolyai Társulat külön óradíjat fizet).

A pályázati anyag a következőket tartalmazza:
• szakmai önéletrajz (e-mail cím és telefonszám is),
• referencia (tanítás esetén legalább két résztvevő hallgató elérhetősége; OKTV vagy TDK esetén fénymásolat az oklevélről; oktatói ajánlás esetén az oktatói ajánlás írásban),
• motivációs levél.

A pályázatokat 2022. szeptember 25-ig várjuk a Pro Progressio Alapítvány e-mail címére (ppai@proprogressio.hu)

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a ppai@proprogressio.hu címre

Bérezés: Havi 30.000 Ft, 5 hónapon keresztül