A Pro Progressio Alapítvány a Morgan Stanley támogatásával pályázatot hirdet a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem és az Eötvös Loránd Tudományegyetem PhD hallgatói számára.

Az ösztöndíj összege: havi 30.000 Ft, 5 hónapon keresztül.

Elvárások a pályázó felé:
• érvényes hallgatói jogviszony a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen vagy az Eötvös Loránd Tudományegyetemen (PhD),
• C++/Java magas szintű ismerete,
• részvétel a Bolyai János Matematikai Társulat egyetemi szakköreinek megtartásában, programozás tárgykörben, a 2022/2023-as tanév I. félévében (a tanításért a Bolyai Társulat külön óradíjat fizet).

A pályázati anyag a következőket tartalmazza:
– szakmai önéletrajz (e-mail cím és telefonszám is),
– motivációs levél.

A pályázatokat 2022. szeptember 25-ig várjuk a Pro Progressio Alapítvány e-mail címére (ppai@proprogressio.hu)

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a ppai@proprogressio.hu címre

Bérezés: Havi 30.000 Ft, 5 hónapon keresztül