Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, IT hálózati és rendszermérnök feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Informatikai hálózatok alapszintű tervezése, informatikai hálózatok dokumentálása, nyilvántartása; különböző IT biztonsági megoldások menedzsmentje; LAN/WAN hálózat és eszköz üzemeltetése; új generációs tűzfalak telepítése

Elvárások:

• Főiskola: Mérnökinformatikus vagy ennek megfeleltethető releváns felsőfokú szakképesítés; precíz, önálló munkavégzés,
  • proaktivitás,
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség, szeret és tud csapatban dolgozni
  • pontosság, határidő betartása
  • magas szintű kommunikációs készségek
  • Büntetlen előélet

Nyelvismeret:

• angol középfok vagy annak megfelelő szintű nyelvismeret

Előnyt jelent:

• informatikai hálózati eszközgyártói vizsga megléte
  • Angol nyelvvizsga
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

• mérnök
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra
  • Budapest központú feladat végrehajtás

Jelentkezését várjuk, fizetési igény megjelölésével!

Jelentkezés:

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „IT hálózati mérnök 2021 ősz ELTE Karriernap” jeligét.

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia (és még podcastünk is van). Az idén 25 éves szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz. Speciális helyzetünkből adódóan szerteágazó, kihívásokkal teli műszaki munkakörökbe keressük a technológiák iránt érdeklődő pályázókat, Budapesten és a megyeszékhelyeken egyaránt.

Bérezés: versenyképes jövedelem