Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, alapellátó orvosi feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok:

  • alkalmazottak háziorvosi jellegű egészségügyi alapellátása;
  • alkalmassági (foglalkozás-egészségügyi) vizsgálatok végzése;
  • a betegellátás érdekében szakirányú intézmény felé irányítás;
  • az alapellátáshoz tartozó kérdésekkel kapcsolatos állásfoglalás az alkalmazottak egészségügyi ellátásának támogatása érdekében.

Elvárások

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • szakorvosi végzettség, érvényes működési engedély (foglalkozás-egészségügy/ belgyógyászat/ háziorvos szakvizsga)

Nyelvismeret:

  • nem szükséges

Előnyt jelent

  • további szakvizsga,
  • több éves szakmai tapasztalat, rendvédelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka;
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség;
  • szakképzett asszisztencia;
  • jól felszerelt, folyamatosan karbantartott rendelő és eszközpark;
  • kiváló munkakörülmények.

Szektor:

  • orvos, szakorvos, háziorvos
  • teljes munkaidő/részmunkaidő
  • Budapest

Kulcsszavak:

orvos, belgyógyász, foglalkozás-egészségügy, részmunkaidő, Budapest

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Rendvédelmi alapellátó orvos 2022. tavasz ELTE Karriernap” megnevezése jeligét.

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia (és még podcastünk is van). A szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz. Speciális helyzetünkből adódóan szerteágazó, kihívásokkal teli műszaki munkakörökbe keressük a technológiák iránt érdeklődő pályázókat, Budapesten és a megyeszékhelyeken egyaránt.

Bérezés: versenyképes jövedelem
Nyelvtudás:
Magyar