Budapesti és megyeszékhelyi pozícióra fordítási, elemzési munkakörre munkatársakat keresünk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

• fordítási és elemzési feladatok ellátása
  • a feladathoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros munkakapcsolat kialakítása a projektekben érintett munkatársakkal

Elvárások:

• minimum BA főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú nyelvvizsga
  • jó írásbeli kommunikációs képesség
  • projekt szemlélet
  • irodánkban végzendő, főállású munkakör vállalása
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség
  • magas szintű MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

• szakmai nyelvvizsga
  • fordítói képesítés
  • nyelvi dialektusok ismerete
  • különleges nyelvek ismerete pl.: arab, albán, héber, kínai, orosz, lovári, beás,  perzsa, svéd nyelvvizsga

Amit kínálunk:

• hosszú távú munkalehetőség
  • munkaerő-piaci átlagot meghaladó kezdő bérezés
  • stabil munkahely
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel

Szektor:

• Fordító
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Kulcsszavak:

fordítás, elemzés

Jelentkezés:

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Fordító 2021 ősz ELTE Karriernap” jeligét.

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia (és még podcastünk is van). Az idén 25 éves szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz. Speciális helyzetünkből adódóan szerteágazó, kihívásokkal teli műszaki munkakörökbe keressük a technológiák iránt érdeklődő pályázókat, Budapesten és a megyeszékhelyeken egyaránt.

Bérezés: versenyképes jövedelem