Pályázati tanácsadó irodánkba pályázati asszisztenst/referenst keresünk budapesti munkavégzési helyszínre, azonnali belépési lehetőséggel. Pályázati tapasztalat és gyakorlat nem feltétel, pályakezdőket is keresünk, diploma megszerzése előtti jelölteket is alkalmazunk, képzést és 8 órás, teljes munkaidős munkaviszonyt ajánlunk.

Feladatok:

– részvétel pályázati projektek előkészítésében, projektmenedzsmentjében és monitoringjában

– pályázati kiírások kivonatolása, értelmezése, közzététel a palyazatihirek.eu oldalon

– ügyféltájékoztatás írásban és telefonon

Alapvető szakmai elvárások:

– felsőfokú végzettség, vagy igazolt felsőfokú tanulmányok diploma megszerzése előtt (szakmai gyakorlatot is igazolunk)
– kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
– magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, ezen belül különösen Excel)
– a magyar nyelvtan és helyesírási szabályok alapvető ismerete
– precizitás

Előny, de nem feltétel:

– jogi vagy gazdasági/pénzügyi végzettség
– angol nyelvtudás
– azonnali munkába állás
– tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén

Személyiséggel kapcsolatos elvárások:

– proaktivitás
– nagy terhelhetőség
– logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

– tapasztalatokhoz mért versenyképes alapmunkabér
– elért eredmények alapján kiemelkedő prémiumbérezés
– szakmai fejlődési lehetőség, fiatal csapatban

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a info@nlctanacsadas.com címre

NLC Tanácsadói Csoport Kft.

A 2003-ban alapított NLC Tanácsadói Csoport Kft. az uniós forrásokra épülő beruházások egyik elismert szakértője.   100% magyar magántulajdonú vállalkozás vagyunk, mind a privát mind a közszférából számos ügyfelünk részére segítettünk megvalósítani sikeres beruházásokat az elmúlt években európai uniós és hazai forrásból. Sikereink egyik kulcsa, hogy nem futószalagszerűen működünk, kis létszámmal, manufakturális jelleggel, viszonylag kevés ügyet vállalunk el.  Előnyünk, hogy készek vagyunk megtalálni egyedi megoldásokat és kiskapukat, nem ijedünk meg a nem sablonszerű feladatoktól, szemben a piacvezető nagy létszámmal és más "értékesítési/üzleti modellel" működő cégekkel.

Országszerte közreműködünk hazai és európai pályázati lehetőségek felkutatásában, pályázati dokumentációk elkészítésében és a nyertes pályázatok sikeres megvalósításában. Vállaljuk pályázati üzleti és pénzügyi tervek elkészítését és monitoringját, finanszírozási tervek összeállítását, közvetlen brüsszeli támogatású nemzetközi együttműködési projektek vezetését.

Cégünk üzemelteti az egyik legnépszerűbb hazai pályázati hírportált a palyazatihirek.eu oldalt. Jelentős referenciákkal rendelkezünk a GINOP, VEKOP programokban, a Vidékfejlesztési Programban, a Magyar Falu Programban, a KEOP, KEHOP programokban, a TOP programban és számos más közvetlen brüsszeli vagy hazai finanszírozású pályázat kapcsán.