Heti 15-20 órára online, otthonról végezhető kapcsolattartó és asszisztens munkára keresünk lengyelül jól beszélő jelentkezőt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő hazai ügyfélkör kiszolgálása
  • Írásbeli és szóbeli kérések teljesítése magyarul és lengyelül
  • Új partnerekkel kapcsolattartás, kapcsolatépítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • lengyel kommunikációképes, aktív nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelenthet
  • problémamegoldó és kreatív attitűd
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • ügyfél-orientáltság
  • önálló munkavégzési képesség

Amit kínálunk:

  • rugalmas időbeosztás, először átlag napi 3-4 órában, mely később emelkedni fog
  • otthonról végezhető munkalehetőség
  • dinamikusan fejlődő, kihívásokkal teli munka egy fejlődő, mentális egészségjavító szolgáltatási területen működő cégnél
  • jövőbeli fejlődési lehetőség, változatos, kihívást jelentő feladatok hazai és idegen nyelvterületen élő emberekkel és hatóságokkal történő folyamatos kommunikáció

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allas@videopszichologus.hu címre

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Lengyel