A Retail Ügyfél Tribe Fióki Működési Chapterbe diákmunkást keresünk!

Feladatok:

  • A chapter munkájának támogatása: hálózati kommunikációs feladatok elvégzése, riportok, kimutatások, elemzések készítése

Téged keresünk, ha

  • gazdasági vagy kommunikációs képzésre jársz
  • min. fél éves gyakorlatot keresel
  • min. heti 20-30 óra munkát tudsz vállalni
  • szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni Közép-Európa egyik meghatározó bankjánál
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonnyal rendelkező hallgató vagy

Amit kínálunk:

  • agilis szervezet működésének közvetlen megismerése
  • munkavégzés hétfőtől-péntekig rugalmas időbeosztásban heti min. 20, max. 30 óra (vállalástól függően)
  • munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (metró mellett)
  • mentori támogatás
  • értékelő megbeszélések
  • fizetés: br. 1.300,-Ft/óra

Amit elvárunk:

  • folyamatorientáltság, rendszerben való gondolkodás
  • alapvető banki termékismeret
  • alapszintű gazdasági ismeret
  • jó szövegértés
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • precizitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Kezdés: minél előbb
A diákmunka időtartama: 2021. december 31-ig