Gyakornoki Nyílt Nap az OTP Banknál

Gyakornoki pozíciót keresel? Gazdasági, IT szakra jársz vagy esetleg érdekel a HR világa? Nálunk megtalálod a helyed!

Gyere el az új irodaházunkba február 27-én kora délután és ismerd meg a gyakornoki programunkat! Az esemény során lehetőséged lesz beszélgetni a mentorokkal és a nálunk dolgozó gyakornokokkal is, így első kézből kaphatsz választ arra, hogy milyen is nálunk dolgozni. Mindemellett érdekes előadásokkal, programokkal várunk benneteket. A Gyakornoki Nyílt Nap célja, hogy megmutassuk Nektek legújabb nyitott gyakornoki pozícióinkat és bemutassuk Nektek, milyen szuper lehetőségek várnak az OTP Banknál.

A gyakornoki programunk célja, hogy a nálunk dolgozó gyakornokok megtalálják a számukra ideális feladatokat, fejlődjenek, az OTP Bank csapatának tagjaivá váljanak. A 6 hónapos gyakornoki program meghosszabbítható, és lehetőség van rotációra is.

Program:

Gyakornoki állásbörze (12:30-17:00)
Izgalmas előadások és programok:

Találd meg nálunk a helyed!

12:30 – 17:00 „Állásbörze”
12:30 – 17:00 próbainterjú, karriertanácsadás lehetőség

Közös program jelenlegi és jövőbeli gyakornokainknak!

14:45 Megnyitó – Becsei András vezérigazgató-helyettes
15:05 Robotizáció, AI –  Szoleczki Zoltán Senior Chapter Lead
15:30 A jövő munkahelye – Zentai Annamária igazgató
15:50 – 16:00 Kávészünet
16:00 – 17:00 Dumaszínház előadás: Kapunyitás – Még előtted az élet / Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté közös estje
Közvetlen beszélgetések és networking lehetőség
Finomságok

Helyszín:

OTP Bank M12 Irodaház, XIII. Budapest, Madarász Viktor u. 12.

Várunk február 27-én 12:30 -17:00 óra között!

Mik lesznek a feladataid?

A 6 hónapos gyakornoki program keretein belül lehetőséged nyílik megismerkedni a választott szakterülettel, s heti 20 órában munkát vállalni az OTP Banknál. A munkaidő beosztását természetesen rugalmasan igazítjuk egyetemi elfoglaltságaidhoz.

Kiket várunk?

Olyan másod- és harmadéves alapszakos, valamint mesterszakos hallgatókat, akik elsősorban gazdasági, pénzügyi, illetve IT területen folytatnak tanulmányokat.

Honnan várjuk a jelentkezőket?

A program helyszíne Budapest, így csak olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik a budapesti munkavégzést tudják vállalni

Hogyan zajlik a felvétel?

A jelentkezéshez  szükséged lesz az önéletrajzodra. A jelentkezést egy felvételi beszélgetés követi.

Mit kínálunk?

-Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintést kapsz a bankszektor működésébe
-Mentori támogatás
-Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között