Munkaidő és jogviszony: teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony (4 hónap próbaidő)

Pályázati feltételek

• Egyetem, matematika-bármely szakos középiskolai tanári végzettség.
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások).
  • Büntetlen előélet.
  • Matematika–informatika vagy matematika–angol szakpárosítás előnyt jelent.

Ellátandó feladatok

Matematika órák megtartása, technikumi tanulók nevelés-oktatása, érettségire való felkészítése az intézmény szakmai programja, tantárgyfelosztása alapján.

Bérezés: a hasonló munkakört betöltő középiskolai tanárok bérét alapul véve megegyezés szerint

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások

• Szakmai önéletrajz
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A pályázat benyújtásának módja Postai úton az intézmény igazgatójának címezve: PTE SZESZI 7632, Pécs, Berek utca 15. vagy Elektronikusan: titkarsag@szeszi.pte.hu címen.

A pályázattal kapcsolatban további információt nyújt:

Dr. Tratnyek Magdolna igazgató

Tel: +36-30-387-3815

Pécsi Tudományegyetem Szociális és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola

A Pécsi Tudományegyetem Szociális és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola Baranya megye egyetlen egészségügyi szakképzője. Iskolánk az egészségügy mellett, szociális és sport ágazati képzések szakmai oktatását is ellátja, nem csupán a 9. évfolyamra épülő, de érettségi utáni szakképzésben is.