Új vállalatirányítási rendszerünk bevezetéséhez Téged keresünk, ha

  • Folyamatban lévő tanulmányt folytatsz gazdasági, pénzügyi vagy informatikai területen
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Hosszú távú lehetőséget keresel (min. 6 hónapos projekt) és tudsz heti 30 órát vállalni
  • Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni, ahol kibontakoztathatod a kreativtásod
  • Erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Microsoft office)

Feladatok
• A Microsoft Dynamics vállalatirányítási rendszernek bevezetésében való aktív részvétel
• Angol nyelvű tréningeken való részvétel
• Rendszerbeállítás, tesztelés, dokumentálás
• Fejlesztési javaslattétel, funkcionális tervezés
• Programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás

Elvárások
• Folyamatban lévő tanulmányok gazdasági, pénzügyi vagy informatikai területen
• Angol nyelv aktív, erős kommunikációs szintű ismerete
• Heti 30+ óra vállalása, irodai jelenléttel, 6 hónapos határozott idejű szerződéssel
• Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Jó kommunikációs készség
• Nagyfokú problémamegoldó készség és kreativitás

Előnyt jelent
• ERP rendszer tesztelésében szerzett tapasztalat és/vagy felhasználói szintű ismerete
• Adatbázis-kezelési ismeretek
• Ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk
• Izgalmas munka, kihívásokkal, önállósággal
• Akár a cégen belüli hosszabb távú karrierlehetőség és diplomamunkával is összeköthető tapasztalat
• Impozáns, modern irodai körülmények

Bérezés: nettó 1300 Ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Kar:
Informatikai Kar
Gazdálkodástudományi Intézet
Szak:
gazdasági, pénzügyi vagy informatikai terület