Leírás

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Ügyfeleinken keresztül számos iparág működésébe betekintést nyerhetsz, ezáltal hatalmas lehetőséged nyílik a fejlődésre.
  • Megismerheted a legnagyobb hazai és nemzetközi cégek IT folyamatait, kontroll rendszereit.
  • Különféle technológiákkal találkozol (adatbázisok, operációs rendszerek, vállalatirányítási rendszerek),  ezáltal széleskörű technológiai ismeretekre tehetsz szert
  • Munkáddal igazán hatással lehetsz az ügyfél-vállalatok sikerességére, jövőbeli döntések előkészítésében is szereped lehet.
  • Nem csupán a technikai tudásod fejlődik, hanem minden olyan kompetenciád, ami ahhoz kell, hogy idővel jó tanácsadó lehess.

Milyen feladataid lesznek?

  • Részt veszel az ügyfelek IT folyamatainak felmérésében, így látod, hogy hogyan alakították azt ki, hogyan kezelik a rendszer módosításokat, hogy menedzselik a jogosultságokat;
  • Beleláthatsz akár éveken át zajló IT fejlesztési projektekbe;
  • Azonosítod a vizsgált IT folyamat kulcs ellenőrzési pontjait;
  • Ellenőrzöd, hogy a folyamatok a hazai és nemzetközi szabványoknak és előírásoknak megfelelően zajlanak-e;
  • Támogatod a senior tanácsadókat a hiányosságok beazonosításában, a kockázatokra való rávilágításban és a megoldási javaslatok kialakításában.

Mit várunk tőled?

  • Közgazdasági, gazdaságinformatikai, informatikai szakirányon folytatod tanulmányaid és az egyetem mellett legalább 30 órában tudsz munkát vállalni;
  • Szóban és írásban egyaránt magabiztosan kommunikálsz angolul;
  • Kiemelkedő MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel;
  • A magas minőségű és pontos munkavégzés motivál téged;
  • Jó vagy problémák elemzésében és megoldásában, van szemed a részletekhez, és megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel;
  • Fogékony vagy új dolgok megismerésére és elsajátítására;
  • Előnyt jelent, ha szereztél már tapasztalatot hasonló munkakörben.

Mi segíti, hogy egymáshoz kapcsolódjunk?

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk;
  • Kéthetente a PwC saját rádióadása ébreszt minket;
  • Különböző rendezvényeinken tanulhatunk munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;
  • Belső képzési programjainkon fejleszthetjük tudásunkat;
  • Kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások elérhetőek nálunk (masszőr, szabó, tisztító);
  • Péntek esténként a cég jóvoltából fröccsel üdvözölhetjük a hétvégét.

Miért válassz bennünket?

  • Tanácsadónak lenni különleges életérzés: minden ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk.
  • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.
  • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.
  • Lehetőséget kínálunk neked a gyors szakmai fejlődéshez.

Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk!

Jelentkezz: https://bit.ly/3H70GgL

PwC

A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony, biztonságos működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz számviteli csapatunkhoz

IT Audit gyakornoki pozícióba.

A Controls Assurance csapat innovatív szolgáltatásokkal, termékekkel és eszközökkel rendszer és folyamat vizsgálati támogatást nyújt ügyfeleinket a digitalizált világ kockázatainak proaktív nyomon követése és kezelése érdekében és ezzel támogatja a pénzügyi audit folyamatokat.

Ha csapatunkhoz csatlakozol, egy olyan közösségnek lehetsz része, ahol személyre szabott módon kapsz támogatást a senior kollégáidtól, és ahol a te szakmai és személyes fejlődésed prioritásként van kezelve.

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol