A PwC-nél azon dolgozunk, hogy együttműködve segítsük ügyfeleinket a megalapozott döntések meghozatalában, hatékony működésben, és közösen formáljuk a jövőt. Ehhez az izgalmas kihíváshoz élvezetes feladatokat és inspiráló munkakörnyezetet kínálunk.

Jól hangzik? Most lehetőség van, hogy Te is csatlakozz hozzánk Transaction Services Gyakornok pozícióba.

A Transaction Services csapatunk vállalatfelvásárlások és értékesítések során a vállalkozások pénzügyi kockázatait és hatásait vizsgálja. Munkánk során elemezzük a vállalat főbb teljesítménymutatóit, értékvezérlőit, feltérképezzük a céltársaságok fenntartható jövedelmezőségét és pénzügyi helyzetét, valamint segítünk a tranzakcióhoz kötődő stratégiai célok megvalósításában.

Miért izgalmas ez a lehetőség?

  • Ügyfeleinken keresztül számos iparág pénzügyi működésébe betekintést nyerhetsz, ezáltal lehetőséged nyílik a gyors és széleskörű szakmai fejlődésre;
  • Tapasztalatot szerezhetsz hazai és nemzetközi cégek pénzügyi kockázatelemzésébe;
  • Ügyfeleink nagyon sokfélék, különböző méretű és kultúrájú vállalatok életébe nyerhetsz betekintést, megismerheted a pénzügyi folyamataikat, stratégiájukat;
  • Az egyetemen tanult pénzügyi ismereteidet egyből kipróbálhatod a gyakorlatban;
  • Megismerkedhetsz különböző adatelemző és adatvizualizációs toolok használatával.

Feladataid a következők lesznek:

  • Részt veszel hazai és nemzetközi tranzakciós és átvilágítási projektekben;
  • A te feladatod lesz a cégek pénzügyi elemzésének elkészítése;
  • Feltérképezed a vizsgált vállalatok erősségeit és gyenge pontjait;
  • Kontrolling jelentéseket, mérlegeket vizsgálsz, eredménykimutatásokat és cash flow-kt részletes elemzését és átvilágítását végzed;
  • A projekt csapattal együtt készítitek el az elemzések eredményét összefoglaló modellt, riportot és prezentációt.

A kiválasztási folyamatban sikeres lehetsz, ha rendelkezel az alábbi kompetenciákkal:

  • Érdeklődsz a vállalati pénzügyek és/vagy az üzleti tanácsadás iránt, és releváns BSc vagy MSc tanulmányokat folytatsz pénzügyi, számviteli területen;
  • Tanulmányaid mellett rugalmas munkaidőben legalább 20 órát tudnál dolgozni;
  • Kiválóan kommunikálsz, fogalmazol magyar és angol nyelven egyaránt, hiszen nemzetközi ügyfeleinkkel száz százalékban angolul zajlik az együttműködés;
  • Remek csapatjátékos vagy és szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol később a karriered építését is elkezdheted, és ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre;
  • Egy fiatal és dinamikus csapat tagjaként szeretnél értéket teremteni ügyfeleinknek;
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat, elsősorban az Excelt és a PowerPointot.

Számos dolog segít bennünket, hogy könnyebben tudjunk egymáshoz kapcsolódni:

  • Korszerű laptopokkal és iPhone-okkal dolgozunk, melyeket akár magán célra is használhatunk;
  • Kéthetente a PwC saját rádióadása ébreszt minket;
  • Különböző rendezvénysorozataink keretein belül minden hónapban tanulhatunk valami újat munkatársainktól, vagy egy-egy, a maga területén elismert hírességtől;
  • Belső képzési programjainkon rendszeresen fejleszthetjük tudásunkat;
  • Elérhetőek kedvezményesen igénybe vehető szolgáltatások (masszőr, cipész, szabó, tisztító);
  • Péntek esténként a cég jóvoltából fröccsel üdvözölhetjük a hétvégét.

Miért válassz bennünket?

  • Tanácsadónak lenni különleges életérzés: minden ügyfél más és mindig naprakésznek kell lennünk.
  • A legmagasabb szakmai minőséget várjuk el és ennek elérésére törekszünk.
  • Közös célok mentén működünk, a csapatmunka fontos része a mindennapjainknak.
  • Lehetőséget kínálunk neked a gyors szakmai fejlődéshez.

Ha te is abban hiszel, hogy a fontos kérdéseket csakis együttműködve lehet megoldani, akkor csatlakozz hozzánk!

Bérezés: Megegyezés alapján
Nyelvtudás:
Angol
Magyar