Az SAP Magyarország Vocational / Rotációs tréningprogramja egy egyedülálló lehetőség, amely során különböző területeken teheted próbára magad és mélyítheted el képességeidet. Az átfogó és sokrétű gyakornoki programunkban résztvevő fiatalok, az SAP berkein belül teszik meg a legfontosabb első lépéseket a sikeres karrier felé. Egy karrierfejlesztés nem csak core tudás-, hanem egyéb, „soft” készségfejlesztésből is áll. Programunk célja az utánpótlásnevelés. Jellemzően szoftverfejlesztés, (pre-)sales, tanácsadás, terméktámogatás, felhőalapú rendszerek üzemeltetésében, vagy az ú.n. DevOps. területen. Amennyiben a VT program alatt alapképzésben veszel részt, de folytatnád tanulmányaid mesterfokon, lehetőséged van részt venni a Master VT programban is.

Mi az, ami fontos?

• A program kezdetekor minden résztvevő egy intenzív, 3 hetes képzésben vesz részt (felhőalapú technológiák és ABAP témakörben).
  • Ezt követően minden évben biztosítunk további képzéseket, illetve természetszerűleg az adott projektterületekhez kapcsolódó technológiai tréningek is korlátlan számban és terjedelemben állnak a rendelkezésetekre.
  • Ha 3 félévre csatlakozol a programhoz, az első félévben heti 16, a második és harmadik félévben heti 20 órát kell majd dolgoznod
  • Ha 4 félévre csatlakozol hozzánk, az első évben heti 16, a második évben pedig heti 20 órát kell majd dolgoznod
  • De kivételes esetekben a 32 óra is engedélyezett (egyéni megállapodás)
  • A Mester programban az óraszám szabadon választható, egészen 5 nap / hétig

Hogyan áll össze a program?

• A program résztvevőjeként minden félévben, rotációs alapon válthattok a projektek között, így az informatika és az SAP számos szakmai területén szerezhettek tapasztalatot
  • A nyári időszakban, júliusban heti 40 óra a megkívánt óraszám, cserébe viszont az augusztus első három hetét szabadsággal töltheted
  • A VT programot úgy terveztük, hogy teljesen kompatibilis legyen az egyetemi tanulmányaiddal, emellett a program végén oklevélben is részesülsz
  • A kötelező szakmai gyakorlatodat is nálunk végezheted és diplomamunkádhoz is segítséget nyújtunk
  • A VT program következő kezdése 2023. augusztusa

Elvárások

Hard skills:

• Ha programozási irányba szeretnél menni, akkor szükséges egy erős alaptudással rendelkezned OOP, nyelvfüggetlen programozás és az adatbázis (lehetőleg SQL) területen
  • Ha inkább az üzleti funkciók felé orientálódnál, akkor az erős logikai gondolkodás mellett az SQL ismeret is követelmény
  • Általános elvárás a folyékony angol nyelvtudás (közös munkanyelv)

Soft skills:

• Nyitottság a különböző csapatokkal és kollégákkal való együttműködésre
  • Szorgalom
  • Társadalmi gondolkodásmód

A következő területekről várjuk a jelentkezőket: Informatikai szakterületek, Mérnöki tanulmányok, Üzleti informatika
Munkavégzés helye: Budapest, Magyarország. A szakmai gyakorlat hibrid formában, de legalább 50%-ban irodánkban – Graphisoft Park

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a diana.nagy@sap.com címre

SAP Hungary Kft.

Mi az SAP?
Az SAP a világ egyik vezető szoftvergyártója, amely az üzleti folyamatok irányításához, olyan megoldásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik a hatékony adatfeldolgozást és információáramlást szervezeteken belül.

A Te utad, a Te sikered. Mi az SAP-nál hisszük, hogy azzal, hogy egyenlő és modern lehetőségeket biztosítunk fiatal tehetségeknek, segítjük őket a személyes kiteljesedésben és a számukra legideálisabb karrier kialakításában. Amennyiben olyan munkahelyet keresel, ahol számít a véleményed, ahol előtérbe helyezheted személyes fejlődésed, ahol értékelik az egyéniséged, és ahol nyitott, rugalmas környezetben alapozhatod meg jövődet, akkor az SAP-nál a helyed: nálunk számtalan lehetőséged lesz, hogy részt vegyél konferenciákon, online vagy offline sporteseményeken és -edzéseken vagy mentális egészség fókuszú programokon! Emellett a programba való beilleszkedés folyamata alatt biztosítunk neked egy mentort, akihez bármilyen kérdéssel nyugodtan fordulhatsz majd.

Bérezés: Versenyképes
Informatika, Gazdasági