Munkaköri feladatok:

Az utazó gyógypedagógusok és konduktorok feladata, hogy a Szigetszentmiklóson és a környező településeken élő többségi iskolába járó SNI-s tanulók, a legkorábbi időponttól a nekik leginkább megfelelő fejlesztésben, nevelésben, oktatásban részesüljenek. Megelőzve ezzel a másodlagos tünetek kialakulását, és segítve az integrációjukat a többségi társadalomba.

Szigetszentmiklósi Konduktív Óvoda, Általános Iskola és EGYMI és telephelyei (székhely címe: 2310 Szigetszentmiklós, Kálvin tér 4/a

A Dél-pest megyei Szigetszentmiklósi járásban az alábbi területeken látjuk el a feladatainkat:

• az SNI-s gyermekek konduktív pedagógiai és gyógypedagógiai óvodai nevelése szegregált körülmények között;
  • az SNI-s tanulók szegregált általános iskolai nevelése-oktatása;
  • a súlyos és halmozottan fogyatékos tanulók fejlesztő nevelése-oktatása;
  • az integráltan nevelhető SNI-s tanulók számára az utazó gyógypedagógusi és utazó konduktori hálózat működtetésével biztosítjuk a fogyatékossági típusuknak megfelelő fejlesztést.
Bérezés: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.
gyógypedagógus-szomatopedagógus, konduktor