Leírás

Feladatok

  • Múzeum napi működésének biztosítása
  • Pénztárgépek, automata értékesítőrendszer kezelése
    Információ nyújtás magyar és angol nyelven

Elvárások

  • Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Előadóképes, felsőfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott fellépés

Előny, de nem feltétel

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegennyelv ismerete (német, spanyol, olasz, francia, orosz)

Tudnivalók

  • Az önálló munkavégzést betanulási időszak előzi meg (kb. 2-3 hét).
  • A foglalkoztatás rugalmas munkaidő beosztással részmunkaidőben (20 vagy 30 óra / hét), legalább havi 2 hétvégi munkanap vállalásával.
  • Főállás mellett nem végezhető.

E-mail-ben a job@sziklakorhaz.hu e-mail címre fényképes magyar vagy angol nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével (PDF formátumban)
Az e-mail tárgy mezőjében kérjük feltüntetni a megpályázott pozíció nevét (pénztáros)
A megküldött önéletrajzot név_CV, a motivációs levelet név_motivacio névvel lássátok el. Például: Minta_Marta_CV_ENG.pdf illetve Minta_Marta_motivacio.pdf

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a job@sziklakorhaz.eu címre

Bérezés: Kezdő órabér 1800 Ft/óra, szintlépéses rendszereben rendszeresen növekszik.
Nyelvtudás:
Angol