Leírás

A munkavégzés helye: 1088 Budapest, Múzeum körút 4/a.
FELADATOK:
Az ELTE Bölcsészettudományi Karon tanuló hallgatók tanulmányi adminisztrációjával összefüggő feladatok teljes körű ellátása.
Pályázati feltételek:
• Egyetem,
• felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

ELŐNY:
• bölcsész vagy tanár képesítés,
• Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás,
• felsőoktatási tanulmányi adminisztrációban szerzett munkatapasztalat
• Neptun tanulmányi rendszer ismerete

A munkakör legkorábban 2021. április 1-től tölthető be.
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 21.
A pályázatok benyújtásának módja: Gácsi Roland részére a gacsi.roland@btk.elte.hu e-mail címen️.

ELTE Bölcsészettudományi Kar, Tanulmányi Hivatal

Az ELTE Bölcsészettudományi Kar, Tanulmányi Hivatal
tanulmányi referens  munkatársat keres.

Bérezés: n.a.
Kar:
Bölcsészettudományi Kar
Pedagógiai és Pszichológiai Kar
Tanárképző Központ
Tanító- és Óvóképző Kar
Szak:
bölcsész vagy tanár