Mérnöki képzésen tanulsz és szeretnéd a szakmai gyakorlatodat elvégezni a következő félévben? Folyékonyan beszélsz németül? Szeretnél belelátni egy multinacionális energiaipari vállalat működésébe? Szívesen dolgoznál külföldön?

Ez az izgalmas lehetőség Neked szól!

Feladatok:

-Munkautasítások készítése, fordítása, aktualizálása
-Tréning anyagok készítése, fordítása, optimalizálása
-Készülék karbantartási utasítások készítése
-Mérnökök munkájának támogatása
-Kvalifikációs folyamat támogatása – adatgyűjtések, elemzések, dokumentációk készítése

Elvárások:

-Folyamatban levő vagy befejezett tanulmányok gépészmérnök területen
-Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt szükséges, német nyelvtudás előnyt jelent
-MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete
-Jó íráskészség, önállóság, megbízhatóság, kreativitás
-Munkaidő: minimum 25 óra/hét
-utazások vállalása havonta 1-2 hétre Németországba

Juttatások:

-Modern, nemzetközi munkakörnyezet
-Versenyképes juttatási csomag (cafeteria)
-Szakmai fejlődési lehetőség (akár hosszútávon alkalmazottként)
-Időszakos kiutazások Berlinbe

Bérezés: Bér megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Magyar