Leírás

Pozíció leírása / feladatok
 Csatlakozz gyakornokként az Unilever csapatához, amennyiben folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányaid mellett szeretnél egy olyan környezetben dolgozni, ahol lehetőséged nyílik a szakmai fejlődésre és betekintést nyerhetsz egy nemzetközi nagyvállalat üzleti folyamataiba.

Quality gyakornokként igazán változatosak lesznek mindennapjaid, hiszen a mintarendelések, panaszkezelés, riportkészítés és egyéb adminisztratív feladatok mellett bolti látogatásokkal, a kihelyezések ellenőrzésével is támogatod a HUAD go-to-market Quality csapatot.

Mik lesznek a feladataid a mindennapok során?
Boltlátogatások során a polcokat, kihelyezéseket ellenőrzöd
Jelentéseket készítesz a fogyasztói, vásárlói panaszokról és a bolti látogatások eredményeiről
Panaszkezelésben, kártérítési folyamatban nyújtasz segítséget
Minőségellenőrzési folyamatokban segítesz
Prezentációkat készítesz elő, szükség esetén prezentálsz is
Egyéb adminisztratív teendőkben is segítesz

Elvárások
Te lehetsz a megfelelő jelölt, amennyiben:
Nappali tagozatos tanulmányokat folytatsz preferáltan élelmiszermérnöki, vegyészmérnöki területen, és még egy évig biztosan lesz jogviszonyod
Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
Precízen, alaposan dolgozol, és a szűkös határidőktől sem riadsz meg
Jól érzed magad a számok világában, használtad már az Excelt és az alapfüggvények, ábrák is mennek
Úgy érzed a proaktivitás és a megbízhatóság is a személyiségedből fakad
Tudsz tanulmányaid mellett legalább 20-30 órát vállalni

Amit kínálunk
Amit mi nyújtunk a Számodra:
Versenyképes diákbér
Fizetett szabadnapokat, vizsgaidőszak alatt akár fizetés nélküli szabadságot is igénybe vehetsz
Szakmai fejlődés a minőségmenedzsment területén
Szakdolgozat készítéséhez szakmai támogatás
Rengeteg lehetőség tanulásra, tréningeken való részvétel
Laptop a rugalmas munkavégzéshez
Dolgozói boltban való kedvezményes vásárlási lehetőség a teljes Unilever termékkörre
Ingyenes sport órák, irodai masszázs
Dinamikus és inspiráló munkakörnyezet
Támogató csapat

Bérezés: Állásinterjú során nyújtunk tájékoztatást
Nyelvtudás:
Angol