Érdekel a startup-ok, kockázati tőke és a technológia világa? Kíváncsi vagy arra, hogy egy ötletből hogyan lesz termék, ami eljut a vásárlókhoz?  Kíváncsi vagy az új trendekre a Szilícium-völgyből? Szeretnél nem hagyományos jogi feladatokkal foglalkozni egy kreatív csapatban, ahol tényleg kíváncsiak a véleményedre? Ha a fentiekre a válaszod igen, akkor küldd el nekünk az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

Feladatok:
Ügyvédek napi munkájának segítése;

Ügyfelekkel történő kapcsolattartás;

Okiratok szerkesztése;

Hazai, illetve határokon átnyúló tranzakciós munkában való részvétel;

Kutatás, elemzés;

Jogi szakvélemények elkészítése;

Ügyintézési feladatok.

Elvárások:
Min. 4. éves joghallgató

Polgári és gazdasági jog kiemelkedő ismerete;

Nyitottság az új jogterületek felé (pl. infokommunikációs jog, adatvédelem);
Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
Kreatív gondolkodás, kiváló kommunikációs készség, önálló munkavégzés;
Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office);

Megbízhatóság; nagy munkabírás.

Előnyt jelent:

Külföldön szerzett tapasztalat;

Nemzetközi ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat;

Német vagy francia nyelv alapos ismerete;

Tranzakciós, M&A, bankjogi és pénzügyi jogi ismeretek.

Amit kínálunk:

Különleges nemzetközi Szilícium-völgyi háttér;

Hazai és külföld start-up trendek megismerése;

Folyamatos fejlődés és tanulás lehetősége;

Hossztávú karrier-perspektíva;

Modern munkakörnyezet;

Kitűnő csapatszellem;

Folyamatos ügyvédi mentorálás.

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a budapestsupport@white-summers.com címre

Bérezés: megegyezés szerint
Nyelvtudás:
Angol
Magyar
Szak:
Jogász