Szeretsz tanítani, gyerekekkel foglalkozni? Esetleg korrepetáltál már másokat? Akkor nálunk a helyed!

Állandó szombati munka lehetőséget kínálunk tanfolyamainkon.
Küld el önéletrajzod az info@zeki.hu email címre!

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a info@zeki.hu címre

ZEKI Oktatási Központ

A ZEKI Oktatási Központ elsősorban felvételi előkészítő tanfolyamokat tart. De van tavaszi tanfolyamunk és nyári táborunk is.

Fontosnak tartjuk, hogy a felkészülési időszakban mankóként legyünk jelen. Egy stabil mankóként szolgáljunk mind a szülők, mind a gyerekek számára. Fiatal, modern pedagógiai szemlélettel és új szakmódszertani ismeretekkel rendelkező tanárokkal együttműködve azt tartjuk elsődlegesnek, hogy olyan tanulási környezetet biztosítsunk a felkészülés ideje alatt, ahol a gyermekeknek nem szenvedés a közös tanulás. Nem a számonkérés, a hibázás kiemelése, a hiányosságok felhánytorgatása a célunk, hanem az, hogy ebben a feszültségekkel és izgulással teli időszakban a hiányokat megszüntessük, hogy a nagy napon gyermekek kihozzák magukból a legjobbat, legtöbbet.

Bérezés: nettó 3.000,- Ft/óra