Timing

Az esemény marketingkampánya március 22-től indul a bevezető kampánnyal.

A kampány második szakasza a tavaszi szünetet követően, április 7-től indul

A kampány záró szakasza a kampányt megelőző hétre fókuszál.

Az utókommunikációs időszak április 30-tól május 10-ig tart.

Célcsoport

Elsődleges célcsoportunk az ELTE jelenlegi hallgatói, továbbá az elmúlt évben végzett hallgatók. Ez egy közel 35.000 főből álló célcsoport, ami a gazdasági, az IT, a természettudományi, az bölcsész (ezen belül az idegennyelv), a társadalomtudományok és a pedagógia minden területét lefedi.

Másodlagos célcsoportunk az egyetem korábbi hallgatói és a jelenlegi budapesti álláskereső egyetemi hallgatók és frissdiplomások.

Korosztályát tekintve ez elsősorban a 20-28 éves korcsoportot jelenti.

Részletes létszámadatokat az ELTE főbb képzéseiről itt találtok!

Kommunikációs csatornák

A hallgatókat elsősorban saját ELTE-s csatornáinkon keresztül szólítjuk meg. Őszi rendezvényünk kampányáról itt találsz bővebb információt!

Csatornáink:

• Neptunban tárolt adatokon alapuló eDM levelek:
    • A kampány részeként 3 alkalommal küldjük ki Karrier hírlevelünket (3×25.000 címzett, megjelenés kéthetente),
    • Kari hírlevelek (Az egyes karok hallgatóinak egyedi hírlevelet küldünk, melyben megtalálhatják a számukra releváns hirdetéseket)
    • Célzott eDM (kiemelt partnereink hirdetéseit egy-egy szakterület hallgatói számára önálló direkt levélben is eljuttatjuk);
  • Saját ELTE-s álláskeresési Facebook csoportunk (11.600 tag, napi frissítés, átlagos poszt reach 1500-2500 fő)
  • Fizetett, elsősorban ELTE hallgatókra targetált hirdetések a különböző social media felületeken. (Tervezett minimum eredmények: reach: 28.000, impressions 110.000+)
  • ELTE hivatalos hírcsatornái
    • elte.hu
    • elteonline.hu
    • ELTE Egyetemi Hírlevél (EDM, 80.000 címzett)
    • ELTE LinkedIn hírfolyama (50.000 követő)
  • A Karrierközpont saját weboldala (4500 felhasználó/hó)
  • ELTE Állásportál (2500 felhasználó/hó)
  • Karrierközpont Facebook oldala (7600 követő, havi reach 42000 fő)
  • A Hallgatói Önkormányzat bevonásával a HÖK social media csatornáin

Árak és jelentkezés

A rendezvény árait, az egyes csomagokban foglalt szolgáltatások részletes listáját itt találod:

Jelentkezési határidő: 2021. április 9.

A rendezvényen való részvételhez töltsd ki az alábbi űrlapot vagy keresd együttműködő partnerünket, a Frissdiplomás Kft-t:

Székelyné Grecskó Hajnalka
grecsko.hajnalka@frissdiplomas.hu