Leírás

Látványtervező asszisztens

Cégünk magyar tulajdonú vállalat, 30 éve meghatározó szereplője a kiállítás tervezési és
kivitelezési piacnak. A tervezői részlegre keressük azt a lelkes, munkája és hobbija iránt
elhivatott külsős munkatársat, aki szívesen látna el

GRAFIKAI ELŐKÉSZÍTŐ

feladatokat.

Milyen a számunkra ideális jelölt?

Munkavégzését az önállóság, megbízhatóság, pontosság és a magas szintű kreativitás
jellemzi.
Érdeklődik a kiállítás tervező-kivitelező szakma iránt, kedveli a változatos munkát és szeretne nemzetközi területen dolgozni.

Főbb feladatok és elvárások

Nyomdakész grafikai anyagok előkészítése és tervezése.
Photoshop, Illustrator, Corel-Draw programok készségszintű használata.
Különféle színterek, CMYK/RGB ismerete és abban való jártasság.
Gyors, pixel pontos munkavégzés.
Aktuális design trendek ismerete.

Amit cégünk kínál

Stabil, fejlődő magyar cég.
Nemzetközi szakmai tapasztalatszerzés.

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XVIII. kerület.

Bérezés: Partnerünkkel történő megbeszélés alapján
Nyelvtudás:
Magyar