Leírás

Benyújtási határidő: 2024.11.04.

Feladatok:

• Általánosan támogatja az Üzemeltetési Igazgató és a Beruházási Igazgató, valamint a helyetteseik munkáját,
• kezeli a Műszaki Főigazgatóság levelezését, iktatását mind papír alapon, mind pedig elektronikusan,
• kapcsolatot tart a Központi Iktatóval
• vezeti a Szervezeti és Működési Szabályzatban, illetve a különféle utasításokban előírt nyilvántartásokat,
• az irattárazási szabályzat szerint elvégzi a Műszaki Főigazgatóságon keletkezett iratok és tervek irattárazását,
• vezeti a bélyegző-nyilvántartást és őrzi a körbélyegzőket,
• alkalmanként lebonyolítja a versenyeztetéssel kapcsolatos adminisztrációt
• kezeli a teljesítés igazolásokat, ajánlatokat és a megrendeléseket a főigazgatói utasításban meghatározott workflow szerint,
• meghibásodás esetén intézkedik a közösen használt eszközök javíttatásáról,
• ellenőrzi a szabadságok, táppénzek, jelenléti ívek nyilvántartását, elkészíti ezekről a havi/eseti jelentéseket és a hozzájuk kapcsolódó adminisztrációt,
• kapcsolatot tart az Egyetem szervezeti egységeivel,
• nyilvántartást vezet a páncélszekrényben tárolt iratokról, kártyákról és ezek kiadásáról,
• gondoskodik az írószerek, kulcsok tárolásáról, valamint kiadásáról.

Elvárások:

– középiskola/gimnázium
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– 1-3 év szakmai tapasztalat irodai munkavégzésben
– internetes alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook), MS Office (irodai alkalmazások) gyakorlott szintű ismerete

Előnyök:

– felsőfokú képesítés, főiskola
– alapfokú angol nyelvtudás
– Poszeidon Iktatórendszer gyakorlott ismerete
– felsőoktatás területén szerzett munkatapasztalat
– legalább 3-5 év szakmai tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre