Leírás

Benyújtási határidő: 2024.09.28.

Feladatok:

• Időszaki kiadványok beszerzésének ügyintézése az egyetem számára.
• Kapcsolattartás a belföldi és a külföldi partnerekkel.
• Muzeális időszaki kiadványok formai feltárása.
• Szakmai tanácsadás, konzultáció feldolgozással, szerzeményezéssel kapcsolatos kérdésekben.

Elvárások:

– főiskola/ egyetem (BA vagy osztatlan mesterképzés), informatikus könyvtáros, könyvtáros
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– angol nyelvből középfokú, C típusú általános nyelvvizsga
– legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
– MS Office irodai alkalmazások ismerete

Előnyök:

– könyvtörténeti specializáció
– angol nyelvből felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga
– német vagy latin nyelv középfokú ismerete
– Aleph integrált könyvtári rendszer ismerete
– felsőoktatási könyvtárban szerzett tapasztalat

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
informatikus könyvtáros, könyvtáros