Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.15.

Feladatok:

A jogi referens feladatai többek között:

• a kari tanács munkájának támogatása: előterjesztések készítése, koordinálása, ülések megszervezése, titkári feladatok ellátása, kapcsolattartás a társhivatalokkal;

• a Dékáni Hivatal által támogatott kari bizottságok munkájának támogatása (hallgatói fegyelmi ügyek, etikai ügyek);

• a kar dékánjához érkező jogi területet érintő kérelmek, panaszok, megkeresések kezelése;

• szerződések jogi ellenőrzése, elkészítése,

• adatkezelési ügyek kezelése;

• a karon felmerülő körlevelek, utasítások és szabályzatok elkészítése.

Elvárások:

– egyetem, jogi végzettség
– büntetlen előélet, cselekvőképesség
– angol nyelvből tárgyalási szintű nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
– pályakezdők jelentkezését is várjuk
– internetes alkalmazások, levelező rendszerek, MS Office ismerete

Előnyök:

– felsőoktatási adminisztrációban szerzett tapasztalat
– 1-3 év szakmai tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@ppk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol