Indul a 2024-es CheckINN Turisztikai Innovációs Verseny! Nevezz Te is!

Szeptember 16-án ismét útjára indul a CheckINN Turisztikai Innovációs Verseny! A hatodik alkalommal megrendezésre kerülő ötletverseny idén új vizekre evez, melynek középpontjában a Balaton turizmusa áll.

A 2024-es kiírás újdonsága, hogy nem csupán háromfős csapatoknak, de egyéni indulóknak is lehetősége nyílik versenybe szállni a fejenként nettó 1.000.000 forintos ösztöndíjért.

Milyen kategóriákban nevezhetünk?

Három kategóriában nevezhettek:

·       „Élmények egész évben!” (A Négyévszakos Balaton)

·       „Újítsd meg!” (Meglévő szolgáltatások minőségi megújítása, megújulása)

·       „Balaton Mindenkinek!” (A Balaton célközönségének bővítése, új célcsoportok megszólítása)

Mit kell leadnunk?

Az első fordulóban egy maximum 3 perces „elevator pitch” jellegű videót kell leadnotok, melyben bemutatjátok magatokat, a csapatot és a kitalált innovációt.

Meddig pályázhatunk?

Az első fordulós videó beadási határideje 2024. 10. 15. éjfél

Hol tudunk pályázni, mi a verseny menete?

További információt az https://innovacio.check-inn.hu/ oldalon találtok.

CheckINN Kft.

A CheckINN a Magyar Turisztikai Szövetség Alapítvány égisze alatt jött létre. A szervezet célja a turizmus ágazat népszerűsítése, valamint az innovatív gondolkodásmód ösztönzése a felsőoktatásban résztvevő hallgatók körében.

A CheckINN egy olyan turisztikai innováció-menedzsment platform, amelyet a turisztikai szolgáltatások minőségi megújítására kész kreatív elmék, innovatív ötletgazdák, az újító gondolatok képviselői számára hoztak létre.

A CheckINN azok klubja, akik a turizmus valamely területén látják a jövőjüket, újítani szeretnének, és a terveikhez partnereket és szakmai kapcsolatokat keresnek. A CheckINN turisztikai innovációs hub ötletversenyei számos lehetőséget nyújtanak azoknak, akik kivételes gondolkodásmóddal és tehetséggel rendelkeznek.

Bérezés: nettó 1.000.000 Ft
Bármely kar, bármely szak hallgatója, aki nappali, esti, vagy levelező tagozaton tanul, és hallgatói státusza a 2024/2025 tanév őszi félévében aktív