Leírás

Feladatok:

  • Érkező vendégek megfelelő fogadása és tájékoztatása
  • Vendégek bejelentkezésének és kijelentkezésének a lebonyolítása
  • Vendégszámlák elkészítése, terhelése és fizettetése
  • Telefonhívások kezelése
  • Panaszok kezelése

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékosság
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Vendégközpontú gondolkodás
  • Magas szintű kínai nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Több nyelv ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a dominik.zahoran@marriott.com címre

Dorothea Hotel Zrt.

Az újonnan megnyílt Dorothea Hotel, Budapest, Autograph Collection a Marriott International új budapesti tagjaként nyílt meg 2023 őszén a Vörösmarty tér, a Vigadó és a Váci utca közvetlen szomszédságában három történelmi épület különleges összekapcsolódásával. Lenyűgöző építészete és kifinomult dizájnja mellett 216 szobával és lakosztállyal, több étteremmel és bárral, valamint elegáns konferencia szintjével olyan új pezsgő találkozási pontot kínál a belváros szívében, amely minden vendég számára egyedülálló élményt nyújt.

Bérezés: bruttó 440 000/hónap
Nyelvtudás:
Angol
Kínai
Szak:
Keleti Nyelvek És Kultúrák Alapképzési Szak, Kínai szakirány