Leírás

Feladatok:

  • Az ELTE-Trenkwalder Iskolaszövetkezet (ETISZ) népszerűsítésében számítunk rád annak érdekében, hogy minél több diákhoz eljussanak a munkaajánlataink
  • Hirdetéseket, posztokat és marketinganyagokat fogsz készíteni a csatornáinkra (pl. Instagram, TikTok, Facebook)
  • Képi anyagokat fogsz szerkeszteni a hirdetésekhez
  • TikTok csatornánkat is Te fogod menedzselni, és akár az egyik főszereplője is te lehetsz!

Elvárások:

  • Otthonosan mozogsz a social media platformok világában
  • Felhasználói szinten tudsz kezelni valamilyen grafikai programot (pl. Canva)
  • Proaktív, pörgős és kreatív a személyiséged
  • Mersz (és szeretsz is) videókban szerepelni
  • Befejezett középfokú tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Nálunk kiélheted kreativitásod, megvalósíthatod az ötleteidet
  • Egyetemi tanulmányaidhoz igazodó időbeosztásban dolgozhatsz heti kb. 20 órában (szerencsés, ha minden nap tudsz dolgozni pár órát)
  • Céges laptopot és telefont biztosítunk
  • Modern környezet vár a 13. kerületbeni, ugyanakkor bizonyos feladatokat home office-ból is elvégezhetsz
  • Bruttó 2000 Ft-os órabér
Bérezés: bruttó 2000 Ft/ óra
Nyelvtudás:
Angol
Magyar