Leírás

Érdekel a logisztika, esetleg releváns területen folytatsz tanulmányokat? Jelentkezz minőségügyi asszisztens pozíciónkra, ahol a gyakorlati tudás mellett egy hosszútávú lehetőségre és kapcsolatra tehetsz szert! Nem szükséges más hozzá, csak betöltött 18. életév, nappalis hallgatói jogviszony és jogosítvány.

FELADATOK:

  • Minőségügyi szakmai feladatokban való részvétel
  • Szállítási hőmérsékletek ellenőrzése
  • Minőségügyi dokumentációk ellenőrzése, rendszerezése, lefűzése, archiválása
  • Dokumentum szkennelések, rendszerezések
  • Raktári hűtött környezetben adatgyűjtők begyűjtése, dokumentációk elhozatala
  • Bélyegző, kulcs leltárak kezelésében való részétel

ELVÁRÁSOK:

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos aktív vagy (25 év alatt) passzív hallgatói jogviszony
  • Jogosítvány és autó a bejáráshoz
  • Precizitás és megbízhatóság
  • Heti minimum 20 óra vállalása

AMIT AJÁNLUNK:

  • Bér: bruttó 1900-2000 Ft/óra
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő 4/8 órában 8:00-16:30 között
Bérezés: bruttó 2000 Ft/óra
Nyelvtudás:
Angol
Magyar