Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.07.

Feladatok:

• online és print grafikai tartalmak tervezése, kivitelezése
• az állomány digitalizálása (tervszerű és on-demand)
• részvétel pályázatok adminisztrációjában, ügyintézésében

Elvárások:

– emelt szintű szakképesítés, grafikai szakképesítés
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– angol nyelvből középfokú, C típusú általános nyelvvizsga
– 1-3 év szakmai tapasztalat
– MS Office irodai alkalmazások ismerete
– legalább egy grafikai program gyakorlott szintű ismerete

Előnyök:

– főiskola, egyetem (BA vagy osztatlan mesterképzés), könyvtáros, informatikus könyvtáros
– felsőfokú angol nyelvtudás
– közgyűjteményben, könyvtárban szerzett 3 év feletti tapasztalat
– könyvtári digitalizálásban szerzett tapasztalat
– tördelésben szerzett tapasztalat
– ügyviteli és pályázati területen szerzett szakmai tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a foigazgato@lib.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol