Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.11.

Feladatok:

A kancellári szervezet gazdasági, pénzügyi adminisztrációjának szakmai feladatait irányítja és fogja össze, ennek keretében különösen:

• felelős a beérkező anyagok megfelelő minőségben történő feldolgozásának naprakészségért;

• felelős a munkaszám- és rovatrendezések előkészítésének koordinálásáért, munkafolyamatba épített ellenőrzéséért,

• ellátja a területe alá tartozó szervezeti egységekhez kapcsolódó havi adatszolgáltatások hivatalvezető részére történő előkészítését,

• támogatja a hivatalvezetőt a belső költségvetések előkészítéséhez kapcsolódó közreműködési,
egyeztetési és ellenőrzési feladataiban, valamint koordinálja a rögzítési feladatokat;

• A közvetlen irányítása alá tartozó munkatársak kiválasztásában való részvétel, a munkatársak teljesítményének értékelése, valamint javadalmazásukra javaslattervezet megfogalmazása.

• Szervezi és módosítja a közvetlen irányítása alatt álló munkatársak munkafolyamatait.

• A FEUVE rendszer keretein belül ellenőrzi az ügyintéző munkatársak munkavégzését, a minőségi követelményeknek megfelelést és a határidők betartását.

•  A hivatalvezető tartós távolléte, illetve akadályoztatása esetén ellátja a hivatalvezetői feladatokat.

Elvárások:

– pénzügyi-számviteli területen szerzett legalább 1 év vezetői tapasztalat
– pénzügy-számviteli területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat
– a vezető beosztás ellátására megbízást az kaphat, aki a munkáltatóval közalkalmazotti jogviszonyban áll, vagy a megbízással egyidejűleg közalkalmazotti munkakörbe kinevezhető
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság

Előnyök:

– SAP pénzügyi rendszer ismerete
– Poszeidon iktatórendszer ismerete
– MS Office programok magas szintű ismerete
– fokozott biztonságú elektronikus aláírások használatában való jártasság
– költségvetési pénzügyi számviteli területen szerzett legalább 3 év gyakorlat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre