A pályázat benyújtásának határideje: 2024. február 15.

Feladatok:

• A központ napi pénzügyi és adminisztratív feladatainak bonyolítása.
• A központ pénzügyi-számviteli feladatkörébe tartozó utalványkódokon (munkaszámokon) a beérkező kötelezettségvállalási igények előzetes fedezetvizsgálata, a jóváhagyott megrendelések SAP rendszerben történő előrögzítése.
• A bejövő és kimenő számlák előzetes szabályossági felülvizsgálata (aláírási jogosultságok ellenőrzése, a számlák formai és tartalmi ellenőrzése stb.), a számlák felszerelése (szerződés, megrendelő, teljesítésigazolás összegyűjtése), kontírozása az SAP rendszerben.
• Belső keretátcsoportosítások, valamint az egyéb pénzforgalmon kívüli tranzakciók előkészítése.
• Az éves költségvetés felhasználásának figyelemmel kísérése, a keretgazdák rendszeres tájékoztatása a szabad előirányzatokról.
• Az Egyetem gazdasági, pénzügyi szabályzatainak figyelemmel követése, azok betartása és betartatása.

Elvárások:

• középiskola/gimnázium
• gazdasági területen szerzett legalább középfokú végzettség, vagy legalább középfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel
• MS Office programok magas szintű ismerete
• 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyök:

• 1-2 év államháztartási területen szerzett pénzügyi-számviteli tapasztalat
• SAP vagy egyéb pénzügyi-számviteli integrált rendszer ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre

Bérezés: n.a.