Leírás

Benyújtási határidő: 2024.09.10.

Feladatok:

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

A munkaköri tevékenység elsősorban nemzetközi és magyar hallgatók részére:

– adatbázisok kialakítása, statisztikai elemzések, problémák átlátása és megoldása
– tanulásmódszertan hallgatók részére, tréningek tartása angol és magyar nyelven,
– hallgatói közösségszervezés,
– életvezetési tanácsadás egyetemisták részére angol és magyar nyelven,
– egyéb szervezési feladatok, adminisztráció,
– kutatásszervezés

Elvárások:

– angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
– legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
– MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Előnyök:

– tanácsadó szakpszichológus végzettség vagy jelöltség
– felsőoktatási intézményben szerzett munkatapasztalat
– ELTE Informatikai Kar tanulásfejlesztő tréningjein gyakorlatvezetői részvétel

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a diaktanacsadas@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
pszichológia