Leírás

Benyújtási határidő: 2024.11.04.

Feladatok:

• Az Informatikai Kar angol nyelvű képzéseiben részt vevő külföldi hallgatók adminisztratív támogatása, segítése, kapcsolattartás (hallgatókkal, programkoordinátorral, mentorokkal), a munkakörhöz tartozó statisztikák, adatszolgáltatások és beszámolók összeállítása, nemzetközi hallgatók tanulmányi ügyintézése (beiratkozástól diplomaszerzésig), nemzetközi ösztöndíjprogramok támogatása.

Elvárások:

– főiskola/egyetem
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
– internetes alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook), MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
– felsőoktatási oktatástámogatásban szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
– Neptun admin kliens felület ismerete és használata

Előnyök:

– angol nyelvből felsőfokú, C típusú általános nyelvvizsga
– további nyelvismeret
– felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat
– Neptun rendszer ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a schneiderk@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol