Leírás

Benyújtási határidő: 2024.05.28.

Feladatok:

Az Informatikai Kar angol nyelvű képzéseiben részt
vevő külföldi hallgatók adminisztratív támogatása, segítése, kapcsolattartás (hallgatókkal,
programkoordinátorral, mentorokkal), a munkakörhöz tartozó statisztikák, adatszolgáltatások és
beszámolók összeállítása, nemzetközi hallgatók tanulmányi ügyintézése (beiratkozástól
diplomaszerzésig), nemzetközi ösztöndíjprogramok támogatása.

Elvárások:

– főiskola/ egyetem
– angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
– internetes alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook), MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

– angol nyelvből felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga, további nyelvismeret
– felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat
– Neptun rendszer ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a schneiderk@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol