Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.06.

Feladatok:

A kari tanrend szerkesztése, tantárgy felterjesztés rögzítése, a másik informatikussal közös feladatok ellátása.

Feladatai:

1. A TTK-IK közös tanrend szerkesztésével kapcsolatos feladatok ellátása.

2. Meghirdetni kívánt kurzusok Neptunban történő rögzítése kari szinten.

3. ELME rendszerhasználata, tesztelése, hibák jelentése

4. A másik informatikussal közös feladatok:
• Beiratkozás segítése (mind elektronikus, mind nem elektronikus formában).
• Hiányzó jegyek módosítása (oktatói kérés alapján.)
• Tárgyfelvétel korrigálása.
• Felterjesztések utólagos javítása, pótlása (felterjesztési időszakon kívül).
• A Tanulmányi Hivatal munkájának informatikai segítése.

5. Együttműködik az intézmény oktatóival, hallgatóival, a szervezeti egységek munkatársaival.

Elvárások:

– angol nyelvből középfokú, C típusú általános nyelvvizsga
– informatikai rendszerismeret
– levelező rendszerek (Outlook, Lotus Notes), MS Office (irodai alkalmazások), MS Windows NT/2000 XP felhasználói szintű / gyakorlott ismerete

Előnyök:

– Neptun tanulmányi rendszer ismerete
– felsőoktatási intézményben szerzett adminisztrációs tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a remler.timea@inf.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol