Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.01.

Feladatok:

• A munkakörébe tartozó feladatokat a NEPTUN-SAP rendszer gazdálkodási moduljában látja el az alábbiak tekintetében:

– a munkaköréhez sorolt szállítói számlák kifizetés előtti, alaki, tartalmi ellenőrzése (fedezet vizsgálat, szabályoknak való
megfelelés, aláírási jogosultságok), korrekciók végrehajtása, végrehajtatása;

-forint és devizás kifizetés előkészítése;

– bevételek könyvelése;

– megfelelőség esetén a bizonylatok jóváhagyása, könyvelésre történő átadása;

– munkaköréhez tartozó egyéb feladatok ellátása.

Elvárások:

– középiskola/gimnázium, gazdasági területen szerzett legalább középfokú végzettség
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– 1-2 év államháztartási területen szerzett pénzügyi-számviteli tapasztalat
– MS Office programok magas szintű ismerete

Előnyök:

– főiskola/ egyetem
– mérlegképes könyvelői képesítés
– adóügyintéző, adótanácsadó szakképesítés
– angol nyelvből C típusú általános nyelvvizsga
– Neptun- SAP rendszer ismerete
– költségvetési intézménygazdálkodás területén szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre