Leírás

Benyújtási határidő: 2024.09.23.

Feladatok:

• Gondoskodik a hatáskörébe tartozó épületek és műszaki berendezések felügyeletéről, üzemeltetéséről és karbantartásáról, takarításáról, portaszolgálatról.

• Gondoskodik a bejelentett és feltárt hibák kivizsgálásáról, javításáról, az üzemzavarok elhárításáról.

• Szervezi és irányítja az ingatlan műszaki karbantartóit és/vagy szerződéses vállalkozókat.

• Elvégzi a munkához kapcsolódó adminisztratív feladatokat.

• Betartja a vonatkozó rendeleteket és ELTE utasításokat

• Betartja és betartatja az ingatlanon a munkavédelmi, tűzvédelmi jogszabályok és rendeletek előírásait.

• Együttműködik az épület használójával, intézmények vezetőivel.

Elvárások:

• legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• MS Office alkalmazások gyakorlott használata

Előnyök:

• felsőfokú képesítés
• gépészeti végzettség, szaktudás
• üzemeltetési alkalmazások (FM rendszer, Épületfelügyelet,Tűzvédelem) felhasználói szintű ismerete
• 3 év feletti tapasztalat
• műszaki területen, üzemeltetésben eltöltött gyakorlat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre