Benyújtási határidő: 2024.10.20.

Feladatok:

• Az Egyetem különféle forrásokból származó bevételeinek alátámasztását szolgáló dokumentumok (vevőszámlák, szerződések, stb.), valamint a bejövő számlák szabályossági ellenőrzése (közbeszerzés, érvényesítés, utalványozás, teljesítések igazolása, stb.), könyvelése, folyószámlák egyeztetése és iratkezelése.

• Kincstári devizaszámlák könyvelése és a mérleget alátámasztó analitikai nyilvántartása, továbbá a devizás kifizetések kapcsolódó értékelési feladatainak ellátása.

• A sajátos kiadások és bevételek analitikai egyeztetése, rendezése, negyedéves leltárainak elkészítése.

• Belső keretátcsoportosítások, valamint az egyéb pénzforgalmon kívüli tranzakciók könyvelése.

• A költségvetési beszámolók megbízhatóságát célzó analitikai alátámasztással kapcsolatos nyilvántartási és egyeztetési feladatok végrehajtása.

• Fentieken kívül mindazok a feladatok, amelyeket a munkaköri leírás részletesen nem sorol fel, de elvégzésére a munkahelyi felettes, vagy a munkáltatói jogkör gyakorlója utasítást ad.

– középiskola/gimnázium, közgazdasági végzettség
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
– MS Office (irodai alkalmazások) ismerete