Leírás

Benyújtási határidő: 2024.09.11.

Feladatok:

Az ELTE PPK nemzetközi tevékenységéhez kötődően:

• a mobilitási programok (kiemelten az Erasmus+ program) kari koordinációja,

• a kiutazó és beutazó hallgatók, oktatók és adminisztratív munkatársak tájékoztatása, pályázásának segítése, a pályázati bírálat adminisztratív előkészítése, a mobilitások adminisztrációja,

• tájékoztató és népszerűsítő rendezvények szervezése és lebonyolítása,

• adatbázisok készítése, adatszolgáltatás,

• kari pályázati anyagok összeállításában részvétel,

• a kar idegen nyelvű képzéseihez kapcsolódó rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel

Elvárások:

• angol nyelvből középfokú, C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás

• levelező rendszerek, MS Office, MS Windows felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

• hasonló területen szerzett tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a karrier@ppk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol