Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.10.

Feladatok:

• Az ELTE Rektori Kabinetiroda munkájához kapcsolódó adminisztratív és szervezési feladatok végrehajtása.

• A Rektor mindennapi munkájának támogatása.

• Kapcsolattartás az egyetem egyéb központi és kari szervezeti egységeivel.

• Az egyetemi központi protokolláris rendezvényeinek szervezésében és lebonyolításában való részvétel.

Elvárások:

– egyetem
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás
– hasonló területen végzett 1 év alatti szakmai tapasztalat
– MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

– német nyelv középfokú ismerete
– egyéb idegen nyelv alap mértékű ismerete
– protokolláris és kulturális eseményeken szerzett tapasztalat
– felsőoktatási adminisztrációban szerzett tapasztalat
– felhasználói szintű irodai adatbázis kezelő alkalmazások ismerete
– pályázatírói tapasztalat
– beszédírási készség

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a rektori.kabinet@elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol