Benyújtási határidő: 2024.09.29.

Feladatok:

• A Tanárképző Központ feladatkörébe tartozó tanárképzési referensi feladatok ellátása; elsősorban a felvételivel kapcsolatos adminisztratív ügyek intézése, valamint a csoportos tanítási gyakorlatok szervezése.

• Kapcsolattartás a tanárképzésben közreműködő partneriskolákkal és pedagógusokkal, megbízási és egyéb szerződések elkészítése és adminisztrálása, iktatása, továbbítása és dokumentum-menedzsment.

– főiskola/ egyetem
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– internetes alkalmazások, levelező rendszerek, MS Office irodai alkalmazások (főként Excel) magas szintű ismerete, gyakorlottság mindhárom területen

Előnyök:

– szervezői, jogi, gazdasági vagy tanári/pedagógus szakos szakirányú végzettség
– angol nyelv ismerete
– munkatapasztalat adminisztratív munkakörben
– Neptun használata

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a lilla.koczian@rkk.elte.hu címre

Bérezés: n.a.