Leírás

Benyújtási határidő: 2024.09.30.

Feladatok:

• Több tanszékhez kapcsolódó adminisztratív és szervezési feladatok végrehajtása; oktatói munka támogatása;

• elektronikus tanulmányi rendszer kezelése (Neptun);

• hallgatók tájékoztatása;

• kapcsolattartás a tanszékek munkájában részt vevő munka-társakkal, külsős oktatókkal, a Gazdasági és Tanulmányi Hivatallal;

• leltárfelelősi teendők ellátása;

• adatszolgáltatások teljesítése, a szükséges nyilvántartások vezetése;

• külső oktatói megbízási szerződésekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése;

• tanszéki/kari rendezvények esetén szervezési és lebonyolítási feladatok ellátása

Elvárások:

– középiskola/gimnázium
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– 1-3 év szakmai tapasztalat (ügyviteli, titkársági munkakörben)
– Office 365 (Word, Outlook, Excel, Teams) magabiztos, gyakorlott ismerete

Előnyök:

– felsőoktatásban szerzett ügyviteli tapasztalat

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a palfalvi.judit@tok.elte.hu címre