Leírás

Benyújtási határidő: 2024.10.02.

Feladatok:

• olvasószolgálati feladatok ellátása
• állománymenedzsmenti feladatok (gyarapítás, apasztás, állományrevízió)
• részvétel a Tanító- és Óvóképző Kari Könyvtári feladatok ellátásában

Elvárások:

– főiskola/ egyetem
– büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság
– frissdiplomások jelentkezését is várjuk
– angol nyelvből társalgási szintű nyelvismeret
– levelező rendszerek, MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

– egyetem (MA), könyvtáros/informatikus könyvtáros végzettség
– angol nyelvből középfokú, C típusú általános nyelvvizsga
– 1-3 év szakmai tapasztalat
– Aleph integrált könyvtári rendszer ismerete
– MTMT ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a kontra.david@tok.elte.hu címre

Bérezés: n.a.
Nyelvtudás:
Angol
Szak:
könyvtáros/informatikus könyvtáros