Leírás

Benyújtási határidő: 2024.05.22.

Feladatok:

A beérkező számlák alaki, tartalmi ellenőrzése, egyeztetése a projektmenedzserrel, esetenként a szakmai vezetővel.
A pályázati elszámolásokhoz szükséges záradékolás biztosítása és a teljesítésigazolások elkészítése, aláíratásának ügyintézése.
Kötelezettségvállalás elkészítése, számlák kontírozása és utalásra való előkészítése.
Az esetleges átkönyvelési bizonylatok és előirányzat módosítási bizonylatok kezelése.
A pályázati elszámolási feltételeknek való megfeleltetés.

Elvárások:

– középiskola/gimnázium
– egyéb nem gazdasági középfokú és gazdasági szakirányú továbbképzés vagy gazdasági szakirányú középfokú vagy gazdasági felsőfokú végzettség
– 2-3 év szakmai tapasztalat
– MS Office programok felhasználói szintű ismerete, különösen Excel
– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök:

– pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség
– mérlegképes könyvelői képesítés
– költségvetési intézményben szerzett gazdasági-pénzügyi tapasztalat
– EU-s és hazai pályázatok elszámolási rendjének ismerete
– SAP integrált rendszer ismerete

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a allaspalyazat@kancellaria.elte.hu címre